Produkty podobne

Szpachlówka poliestrowa CP 334 Soft Plus
Wielofunkcyjna szpachlówka poliestrowa. Łączy w sobie...
Szpachlówka poliestrowa CP 335 Metallic
Szpachlówka z wysoką zawartością pyłu aluminiowego, który i...
Szpachlówka poliestrowa CP 333 Universal
Uniwersalna poliestrowa szpachlówka wypełniająca o wysokiej do...

Najczęściej czytane

Jak prawidłowo aplikować lakier bezbarwny?
Lakier bezbarwny: przygotowanie powierzchni
Dlaczego mamy stosować lakiery wodorozcieńczalne?
Po kilku latach obowiązywania Dyrektywy UE 2004/42/UE oraz jej...
Zanieczyszczenia na powierzchniach lakierowanych.
Ostatni etap, który wieńczy prace lakiernicze to Ile na...

Kar-Bon

System doboru koloru 1K w wersji 2:1 to wynik kilku lat prac laboratorium badawczo firmy...

więcej

Szpachlówka natryskowa CP 332 Finish

Szpachlówka natryskowa CP 332 Finish

Natryskowa wykończeniowa szpachlówka poliestrowa. Pozwala uzyskać doskonałą, gładką powłokę nawet przy bardzo dużych powierzchniach.

Produkt bardzo dobrze izoluje od podkładu akrylowego. Będąc izolatorem zabezpiecza przed szkodliwym wpływem przedozowania lub zastosowania zbyt małej ilości utwardzacza w szpachlówkach poliestrowych.

Czas utwardzania można skrócić poprzez wygrzewanie w temp. nie przekraczającej 60°C.

Produkt przygotowany jest zarówno do obróbki mechanicznej jak i ręcznej drobnoziarnistymi papierami ściernymi.

Doskonałe właściwości wypełniające, pełne krycie i gładka powłoka — wszystko to zapewni Ci szpachlówka natryskowa marki PROFIX. Zadbaj o swój samochód i pozbądź się nierówności, które zaburzają jego estetykę.

Szpachla natryskowa samochodowa — postaw na gładkie wykończenie

Każdy posiadacz samochodu chce cieszyć się idealnie gładką powierzchnią swojego pojazdu. Niestety, nawet najlepszym kierowcom może zdarzyć się zarysowanie karoserii. Istnieją jednak sposoby, dzięki którym w łatwy sposób można przywrócić estetyczny wygląd pojazdu. Szpachla natryskowa marki PROFIX to produkt, który dzięki swoim właściwościom wypełniającym, pomoże ukryć niewielkie nierówności w powierzchni, przywracając jej dawny blask.

Natryskowa szpachlówka wykończeniowa doskonale sprawdzi się także na bardzo dużych powierzchniach, na których stworzy idealnie gładką powłokę.

Natryskowa szpachlówka Finish od PROFIX — poznaj jej właściwości

Szpachla samochodowa, oferowana przez nasz sklep, to doskonały wybór dla tych, którym zależy na równomiernym rozprowadzeniu i doskonale gładkim efekcie. Ponadto, oferowana szpachlówka samochodowa bardzo dobrze izoluje od podkładu akrylowego, dzięki czemu zabezpiecza nie tylko przed szkodliwym wpływem przedozowania, ale także przed zastosowaniem zbyt małej ilości utwardzacza w szpachlówkach poliestrowych.

Czas schnięcia szpachlówki natryskowej wynosi od 2 do 2,5 godziny w temperaturze 20°C, jednak zwiększając temperaturę do maksymalnie 60°C, można skrócić go do nawet 19 min. Szpachla natryskowa to także produkt, który jest niezwykle łatwy w szlifowaniu. Przygotowana jest zarówno do obróbki mechanicznej, jak i ręcznej, przy wykorzystaniu drobnoziarnistych papierów ściernych.

Szpachla samochodowa – sklep z najlepszym asortymentem

Dopieść swój samochód i ciesz się jego atrakcyjnym wyglądem. Postaw na zakupy w naszym sklepie — skuteczna szpachla natryskowa, cena konkurencyjna i najwyższa jakość – wszystko to znajdziesz właśnie u nas!

Okres trwałościw oryginalnie zamkniętym opakowaniu 12 mies.
Łatwość szlifowania
Ilość utwardzacza na 100 jednostek szpachlówki utwardzacz w komplecie 5 ml
Czas schnięciaw temp. 20°C 2-2,5 godz.
Czas schnięciaw temp. 60°C 19 min
Produkt dostępny w rozlaniu 1 kg
Produkt dostępny w kolorach∞ - oznacza nieskończoną ilość możliwych kolorów
250 znaków pozostało
Wyślij SMS

Dokumentacja


Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /usr/home/Multichem/domains/multichem.pl/public_html/profix/application/models/DbTable/Products/Row.php on line 408 Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /usr/home/Multichem/domains/multichem.pl/public_html/profix/application/models/DbTable/Products/Row.php on line 408 Warning: file_get_contents(https://www.multichem.pl/profix/download/documentation/list.php?dir=clp_msds_pl): failed to open stream: operation failed in /usr/home/Multichem/domains/multichem.pl/public_html/profix/application/models/DbTable/Products/Row.php on line 408
TDS - karta techniczna produktu

Do pobrania


Katalog produktów – Informacje techniczne