Sklep lakierniczy Profix Przeźmierowo

Zależy ci na tym, żeby akcesoria wykorzystywane na co dzień w warsztacie odznaczały się wysoką jakością oraz funkcjonalnością? Jeśli tak, to nasz sklep lakierniczy Profix w Przeźmierowie stanowi miejsce, które obowiązkowo musisz odwiedzić - tak szerokiego asortymentu nie spotkasz nigdzie indziej. Jednak ogromny wybór różnego rodzaju preparatów kosmetycznych i narzędzi (pistoletów, folii, materiałów ściernych) to nie jedyna zaleta zakupów w tym miejscu. Gwarantujemy również wysoką odporność oraz funkcjonalność proponowanych w hurtowni produktów do samochodu oraz usługi dodatkowe stworzone z myślą o potrzebach naszych klientów.  Adres: Rynkowa 156, 62-081 Przeźmierowo


  Telefon: +48 616 525 146


  Godziny otwarcia:

poniedziałek 08:00–16:00
wtorek 08:00–16:00
środa 08:00–16:00
czwartek 08:00–16:00
piątek 08:00–16:00
sobota zamknięte
niedziela zamknięte

Świetnie wyposażona hurtownia lakiernicza

W naszym sklepie posiadamy wszystkie produkty niezbędne do przeprowadzania działań w ramach renowacji i zabezpieczenia karoserii pojazdów czy urządzeń przemysłowych. Podstawę naszej oferty stanowią bazowe lakiery samochodowe nawierzchniowe oraz bezbarwne (wraz z pistoletami), używane do położenia drugiej warstwy oraz służące do nadania połysku. Kolejne proponowane w ofercie hurtowni kosmetyczne produkty – akrylowe i izolacyjne podkłady oraz grunty - wyróżniają się efektem wypełniającym oraz antykorozyjnym, a przy tym gwarantują eleganckie wykończenie w ramach procesu renowacji samochodu.

Oferowane w hurtowym sklepie rozpuszczalniki na pewno przydadzą się do rozcieńczania starych preparatów, by móc je nałożyć za pomocą pistoletu na powierzchnię, a utwardzacze pozwolą sprawować kontrolę nad procesem lakierowania. Nie zapomnieliśmy również o niezbędnych narzędziach oraz innych kosmetykach. Pistolety lakiernicze, gąbki polerskie, taśmy, czyściwa, tarcze do cięcia, folie i materiały ścierne - zapewniamy, że w naszej hurtowni znajdziesz niezbędny asortyment, a nasze kosmetyki samochodowe pozwolą ci pielęgnować pojazd we właściwy sposób.

Sklep lakierniczy - usługi dodatkowe

Proponujemy ci również szereg usług dodatkowych, z których na pewno będziesz chciał skorzystać:

Świadczymy również doradztwo techniczne – skorzystanie z naszej fachowej wiedzy pozwoli ci w odpowiedni sposób dobrać preparaty kosmetyczne z naszego sklepu (wraz z pistoletem do nakładania) do swoich potrzeb oraz urządzeń i samochodów, które będą poddawane renowacji.

Wiesz, że potrzebujesz któregoś w wymienionych powyżej produktów do kosmetyki samochodu, a może zainteresowała cię jedna z naszych usług dodatkowych? Bez względu na powód, odwiedź nasz sklep stacjonarny zlokalizowany przy ulicy Rynkowej 156 w miejscowości Przeźmierowo na terenie województwa wielkopolskiego. Hurtownia świetnie wyposażona w pistolety, kosmetyki samochodowe i znacznie więcej na pewno zachwyci cię swoją ofertą. Nie wierzysz nam na słowo? Sprawdź sam!