kabina lakiernicza w centrum szkoleniowym profix

Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Państwa do naszego nowoczesnego Centrum Szkoleniowego Profix zlokalizowanego w siedzibie firmy Multichem w malowniczym Tarnowie Podgórnym, niedaleko Poznania. To wyjątkowe miejsce, w którym innowacja spotyka się z doświadczeniem, umożliwiając nam dostarczanie najwyższej jakości produktów lakierniczych.

Wiedza od A do Z

Nasze Centrum Szkoleniowe jest miejscem, gdzie praktyka spotyka się z teorią. Jesteśmy dumni, że ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji materiałów lakierniczych połączone z zaangażowaniem swojej kadry szkoleniowej pozwoliło nam stworzyć tak profesjonalne centrum. Nasi eksperci nie tylko testują produkty, ale są integralną częścią procesu ich tworzenia, co umożliwia nam przekazanie wiedzy z każdego etapu powstawania i użytkowania produktów lakierniczych.

8

Stanowisk kolorystycznych

3

Maszyny MC MIX

6

Systemów kolorystycznych

 
>20

Pistoletów lakierniczych

Szkolenia dla każdego

Z myślą o jak najwyższym standardzie naszych usług, opracowaliśmy całą gamę szkoleń. Oferujemy zarówno praktyczne kursy, na których uczestnicy mogą samodzielnie wykonywać naprawy lakiernicze, dobarwiać kolory czy korzystać ze spektrofotometrów, jak i szkolenia z zakresu naprawy typu smart repair oraz szerokiej oferty detailingu. Wszystko po to, aby nasi klienci mogli pracować efektywnie i z pełnym zrozumieniem dla procesów lakierniczych.

Nowoczesne centrum kolorystyczne

Nasze Centrum Szkoleniowe Profix oferuje dedykowane centrum kolorystyczne, które dysponuje aż ośmioma w pełni wyposażonymi stanowiskami. W przestronnym, pełnowymiarowym pomieszczeniu lakierniczym i strefie przygotowawczej realizowanej na indywidualne zamówienie, uczestnicy szkoleń mają możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwijania nowych technik.

globalne centrum szkoleniowe profix
sprzęt w centrum szkoleniowym profix

Zapraszamy do współpracy

Chcesz sprawdzić jakość naszych produktów lub doskonalić swoje umiejętności i pogłębiać wiedzę o lakierach samochodowych? Zapraszamy do naszego Centrum Szkoleniowego. Z nami możesz iść krok dalej w swojej profesjonalnej karierze. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj miejsce w jednym z naszych szkoleń już dziś.

Brak szkoleń dla wybranych kategorii

Zapisz się do naszego newslettera

Zyskaj przewagę, uzyskując dostęp do unikalnych informacji o naszych najnowszych produktach lakierniczych.