Produkty podobne

Szpachlówka poliestrowa CP 334 Soft Plus
Wielofunkcyjna szpachlówka poliestrowa. Łączy w sobie...
Szpachlówka poliestrowa CP 335 Metallic
Szpachlówka z wysoką zawartością pyłu aluminiowego, który i...
Szpachlówka poliestrowa CP 333 Universal
Uniwersalna poliestrowa szpachlówka wypełniająca o wysokiej do...

Najczęściej czytane

Jak prawidłowo aplikować lakier bezbarwny?
Lakier bezbarwny: przygotowanie powierzchni
Dlaczego mamy stosować lakiery wodorozcieńczalne?
Po kilku latach obowiązywania Dyrektywy UE 2004/42/UE oraz jej...
Zanieczyszczenia na powierzchniach lakierowanych.
Ostatni etap, który wieńczy prace lakiernicze to Ile na...

Kar-Bon

System doboru koloru 1K w wersji 2:1 to wynik kilku lat prac laboratorium badawczo firmy...

więcej

Szpachlówka poliestrowa na tworzywa sztuczne CP 341 Plastic

Szpachlówka poliestrowa na tworzywa sztuczne CP 341 Plastic

Zależy Ci na wypełnieniu ubytków w zderzaku i poprawie estetyki Twojego pojazdu? Szpachlówka do plastiku pomoże Ci wyrównać wszystkie powierzchnie elementów wykonanych z tworzyw sztucznych. Poznaj jej szerokie zastosowanie i popraw wygląd swojego samochodu, decydując się na szpachlowanie plastiku!

Szpachla do plastiku — do czego służy?

Szpachlówka do plastiku to masa szpachlowa, której głównym zadaniem jest wypełnianie ubytków oraz nierówności na zderzakach i innych powierzchniach wykonanych z tworzyw sztucznych. Jej zastosowanie umożliwia wyrównanie wszelkich wgłębień lub rys, zwłaszcza w miejscach, które są szczególnie narażone na uderzenia.

Szpachla do tworzyw sztucznych charakteryzuje się wysoką elastycznością oraz łatwością w użyciu, dzięki czemu może być stosowana zarówno przez początkujących użytkowników, jak i profesjonalistów. Szpachel do plastiku cechuje także wysoka przyczepność, dzięki czemu doskonale sprawdzi się do takich powierzchni jak:

  • PP,
  • EPDM,
  • ABS,
  • PC,
  • PPO,
  • PA.

Funkcjonalna szpachla – plastik i jego szpachlowanie krok po kroku

Przed przystąpieniem do szpachlowania, konieczne jest dokładne zapoznanie się z instrukcją i postępowanie zgodnie z przedstawionymi krokami. Szpachla na plastik powinna być zastosowana na odpowiednio przygotowaną wcześniej powierzchnię. W tym celu należy zadbać o dokładne szlifowanie plastiku bordową włókniną i odtłuszczenie powierzchni, którą chcemy szpachlować.

Szpachlówka do plastiku powinna być dokładnie wymieszana z utwardzaczem dołączonym do opakowania, aż do uzyskania pasty o jednolitym kolorze. Podczas procesu mieszania należy zadbać o wysoką ostrożność, aby szpachla do plastiku nie uległa zapowietrzeniu. Zanim przystąpimy do pracy, warto wygrzać element w temperaturze 50˚C, co znacznie ułatwi usunięcie związków silikonu z jego powierzchni. Szpachla na plastik powinna być aplikowana w kilku cienkich warstwach, między którymi będzie utwardzana. Całość należy pozostawić do wyschnięcia przez około 20-25 minut w temperaturze niespadającej poniżej 20˚C.

Szpachlówka do plastiku marki PROFIX pozwoli Ci zapomnieć o nieestetycznych rysach i ubytkach.

Okres trwałościw oryginalnie zamkniętym opakowaniu 12 mies.
Łatwość szlifowania
Ilość utwardzacza na 100 jednostek szpachlówki utwardzacz w komplecie 2 g
Czas schnięciaw temp. 20°C 18 min
Czas schnięciaw temp. 60°C
Produkt dostępny w rozlaniu 1 kg
Produkt dostępny w kolorach∞ - oznacza nieskończoną ilość możliwych kolorów
250 znaków pozostało
Wyślij SMS

Dokumentacja


Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /usr/home/Multichem/domains/multichem.pl/public_html/profix/application/models/DbTable/Products/Row.php on line 408 Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /usr/home/Multichem/domains/multichem.pl/public_html/profix/application/models/DbTable/Products/Row.php on line 408 Warning: file_get_contents(https://www.multichem.pl/profix/download/documentation/list.php?dir=clp_msds_pl): failed to open stream: operation failed in /usr/home/Multichem/domains/multichem.pl/public_html/profix/application/models/DbTable/Products/Row.php on line 408
TDS - karta techniczna produktu