Ostatnio dodane

Udoskonalenie Procesu Utwardzania: Zmiana utwardzaczy Profix dla lepszej jakości i efektywności
W dążeniu do uproszczenia procesu wyboru produktów przy i w Te ...
Body Guard: Ochrona dla Twojego Pojazdu w Ekstremalnych Warunkach
W dzisiejszych czasach, gdzie ekstremalne warunki eksploatacji dla...

Najczęściej czytane

To już 20 lat!
W bieżącym roku nasza firma świętuje swoje 20-lecie co na od ...
Kolorowe dodatki
Dodatki kolorystyczne dla systemu Kar-Bon pozwalają na z...
Szybciej się nie da
Dlaczego masz wybierać między wysokim połykiem lakierów HS i...

Najpopularniejsze

Lakier specjalny Kar-Bon 1K 2:1
Idealnie dobranySystem doboru koloru KAR-BON w –...
Wodorozcieńczalny lakier bazowy Aqua 2G 1K
Aqua 2G to milowy skok w rozwoju wodorozcieńczalnych systemów ...
Lakier bezbarwny CP 2016 2K VHS 4:1
Jest to produkt o bardzo wysokiej zawartości masy suchej, normy...

Kar-Bon

System doboru koloru 1K w wersji 2:1 to wynik kilku lat prac laboratorium badawczo firmy...

więcej

Automechanika, warto tam być

Automechanika, warto tam być

Multichem rozpoczął swoją działalność w roku 1996. Wtedy właśnie dwóch Pasjonatów podjęło decyzję, która miała wpływ na całe ich dalsze życie. Swoją firmę stworzyli od podstaw – ucząc się zarządzania w bardzo trudnych dla przedsiębiorczości czasach.

Determinacja pozwoliła osiągnąć ambitne cele, a chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji i poznawania nowych rozwiązań szybko zaprowadziła Multichem na liczne Targi Międzynarodowe.

Pośród wielu wydarzeń, w których braliśmy udział, Targi Motoryzacyjne Automechanika zawsze były dla nas najważniejsze i najbardziej kluczowe. Frankfurt nad Menem jest dla nas znaczącym miejscem na mapie, z którym wiąże się wiele wspomnień. Zdecydowanie warto brać udział w targach branżowych – to niepowtarzalna okazja do poznawania nowych Partnerów biznesowych, jak również wspaniała zabawa! (Piotr Muszkieta, prezes firmy)

Automechanika od zawsze wiązała się z przełomami w historii i rozwoju firmy. Wraz z rozwojem możliwości produkcyjnych, firmy szukają nowych rynków zbytu - a największe na świecie targi branżowe otwierają liczne szanse zdobycia i podtrzymania kontaktów zagranicznych.

W roku 2000 zaprezentowano pierwszy system mieszania kolorów, w 2006 premierę miała linia produktów wodorozcieńczalnych AquaLine, a w 2010 Multichem zyskał nowych Partnerów – Automotive Art – z którymi wspólnie podbija światowe rynki.

Zmianie uległa struktura i sposób funkcjonowania firmy, a wszystko to dzięki wymianie doświadczeń z nowym Partnerem zza oceanu. Międzynarodowa i niepowtarzalna atmosfera Targów jest szansą na takie osiągnięcia - w zaledwie kilka dni wystawowych można zmienić swoją działalność i rozwinąć skrzydła.

W tym roku Multichem również zaprezentował kilka nowości, i jak na każdej edycji zapowiedział wprowadzenie kolejnych innowacyjnych rozwiązań.  Warto wspomnieć o prezentacji spektofotometru. Urządzenie może współpracować z każdym z naszych systemów doboru koloru.

Każdy rozdział w historii firmy ma swoich autorów, jak i głównych bohaterów. Multichem może pochwalić się już przedstawicielstwem w ponad 50 krajach.

Prezes Multichem bardzo często powtarza jak ogromną rolę w sukcesie firmy odegrali Partnerzy, Pracownicy i Dostawcy.
20 lat działalności to moment podsumowań, wspomnień. Za nami zarówno liczne wyzwania jak i wielkie chwile. Razem pokonaliśmy wszystko - bez Was nie mógłbym osiągnąć sukcesu, jakim jest obecny Multichem. Liczę na dalszą wspaniałą współpracę ze wszystkimi w drużynie Multichem – jestem pewien, że napiszemy razem jeszcze niejeden rozdział w historii firmy! (Piotr Muszkieta, prezes firmy)

Już dziś Multichem zapowiada swoją obecność na kolejnej edycji targów w 2018 roku. Zapraszamy do Frankfurtu – tam rozwija się przedsiębiorczość!