Ostatnio dodane

Jak znaleźć numer lakieru (kod OEM)
Fabryczny numer koloru ...
Kariera
Multichem jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w z...

Najczęściej czytane

Kariera
Multichem jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w z...
Jak znaleźć numer lakieru (kod OEM)
Fabryczny numer koloru ...
Centrum szkoleniowe PROFIX
Czy chcesz sprawdzić jakość naszych produktów? Jeśli tak, to...

Najpopularniejsze

Lakier specjalny Kar-Bon 1K 2:1
Idealnie dobranySystem doboru koloru KAR-BON w –...
Wodorozcieńczalny lakier bazowy Aqua 2G 1K
Aqua 2G to milowy skok w rozwoju wodorozcieńczalnych systemów ...
Lakier bezbarwny CP 2016 2K VHS 4:1
Jest to produkt o bardzo wysokiej zawartości masy suchej, normy...

Kar-Bon

System doboru koloru 1K w wersji 2:1 to wynik kilku lat prac laboratorium badawczo firmy...

więcej

O Firmie

O Firmie

Nasza Misja

Dzięki błyskawicznemu, innowacyjnemu i elastycznemu reagowaniu na potrzeby naszych Klientów, zdobywamy pozycję lidera wśród globalnych dostawców renowacyjnych farb i lakierów samochodowych.
Aby osiągnąć ten cel nasz zespół kieruje się na następującymi wartościami:

 • profesjonalizm;
 • współpraca;
 • rzetelność;
 • innowacyjność;
 • elastyczność.

Misja firmy

Multichem Sp. z o.o. jest polską firmą dostarczającą kompletne rozwiązania dla samochodowych napraw lakierniczych, oferowane pod marką PROFIX:

 • systemy doboru kolorów lakierów samochodowych i przemysłowych
 • podkłady, grunty, szpachlówki poliestrowe
 • utwardzacze, przyspieszacze i katalizatory reakcji
 • rozcieńczalniki żywice i pasty pigmentowe
 • lakiery bezbarwne
 • inne preparaty lakiernicze

Multichem dzięki posiadanemu doświadczeniu i wiedzy technicznej oferuje nowoczesne i innowacyjne systemy dla lakiernictwa renowacyjnego. Nasze produkty wyróżniają się doskonałą jakością i dzięki atrakcyjnej cenie są konkurencyjne i dobrze postrzegane na większości światowych rynków.

Obecnie mamy przedstawicielstwa w ponad 50 krajach, produkty sprzedawane są za pośrednictwem dystrybutorów, przedstawicieli, warsztatów lakierniczych oraz bezpośrednio  do sklepów. Na całym świecie jest już ponad 4000 miejsc w których funkcjonują nasze systemy mieszania lakierów samochodowych, a liczba ta stale rośnie.
O wysokiej jakości naszych produktów świadczy przede wszystkim zadowolenie użytkowników jak również opinie i certyfikaty wielu niezależnych organizacji. W 2004 roku Multichem wdrożył system zarządzania jakością spełniający wymagania międzynarodowej normy ISO 9001, który w późniejszych latach był kontynuowany  i potwierdzany jest corocznymi audytami do dnia dzisiejszego.

Opinie naszych klientów oraz ciągle optymalizowane stany magazynowe poszczególnych produktów pozwalają nam na szybką realizację dostaw oraz reakcję na zmieniające się potrzeby i oczekiwania klientów.

Multichem nadąża za trendami rynkowymi, a dzięki zaangażowaniu własnego zaplecza badawczo-rozwojowego jest firmą niezwykle innowacyjną. Firma kładzie duży nacisk na badania i rozwój produktów które spełniają najbardziej wygórowane wymogi dotyczące ochrony środowiska. Jako jedna z pierwszych firm na rynku europejskim Multichem opracował i produkuje system doboru kolorów wodorozcieńczalnych lakierów bazowych. Ciągle doskonalony i rozwijany system Aqua 2G cieszy się popularnością wśród naszych partnerów na całym świecie. W połączeniu z bogatą dokumentacją kolorystyczną, intuicyjnym programem recepturowym oraz możliwością podłączenia spektofotometru system zapewnia komfortową pracę nawet najbardziej wymagającemu użytkownikowi.

Korzystający z naszych produktów lakiernicy i koloryści mogą liczyć na nasze wsparcie i pomoc. Dotyczy to zarówno szkoleń z zakresu stosowania produktów, jak i technik doboru kolorów. Zróżnicowane i regularne szkolenia przeprowadzane w Centrum Szkoleniowym PROFIX, mają na celu osiągnięcie najwyższej jakości i wydajności pracy a tym samym pomagają optymalizować koszty funkcjonowania każdego warsztatu lakierniczego.

Zdajemy sobie doskonale sprawę, że czas to najcenniejsza rzecz w każdej firmie, dlatego wysyłamy w teren nasze Mobilne Centrum Szkoleniowe, dzięki któremu każdy zainteresowany ma możliwość przetestowania produktu w wybranym przez siebie miejscu i czasie. Może to robić w znamy sobie środowisku pracy. Rozwiązanie to pozwala również na szybką reakcje w przypadku pytań ze strony bezpośrednich użytkowników.

Przywiązując wagę do jakości wykonania naszych produktów udzielamy 10-letniej gwarancji na powłokę lakierniczą wykonaną wg technologii PROFIX. Możliwe jest to dzięki prowadzeniu  kontroli na każdym etapie produkcji oraz korzystaniu z wyselekcjonowanych surowców.

Nasze domeny

Domeny działalności firmy

Profesjonalizm

Fachowe podejście do zagadnień, dążenie oraz zdolność do rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności oraz praca nad swoimi słabościami.

Rzetelność

Zdolność do sumiennego wykonywania zadań z zaangażowaniem na 100 %, w określonym czasie, z przyjęciem pełnej odpowiedzialności za powierzone obowiązki i jakość ich wykonania.

Współpraca

Świadomość wspólnego celu, dążenia do niego, rozumienia specyfiki pracy w innym dziale, otwarcie na inny punkt widzenia, wzajemne wspieranie się współpracowników.

Elastyczność

Zdolność reagowania na potrzeby otoczenia kosztem własnego komfortu, gotowość do zmian, otwartość i chęć uczenia się nowych rzeczy, umiejętność dostosowywania się do zmiennych potrzeb rynku i firmy.

Innowacyjność

Kreatywność i zdolność do tworzenia i wprowadzania nowych rozwiązań, tworzenie czegoś nowego i unikatowego. Ciągły rozwój, zwalczanie stagnacji, udoskonalanie, szukanie nowych lepszych rozwiązań technologicznych. Zdolność do tworzenia produktów zadowalających najbardziej wymagających klientów, wprowadzanie nowych standardów.