Ostatnio dodane

Udoskonalenie Procesu Utwardzania: Zmiana utwardzaczy Profix dla lepszej jakości i efektywności
W dążeniu do uproszczenia procesu wyboru produktów przy i w Te ...
Body Guard: Ochrona dla Twojego Pojazdu w Ekstremalnych Warunkach
W dzisiejszych czasach, gdzie ekstremalne warunki eksploatacji dla...

Najczęściej czytane

To już 20 lat!
W bieżącym roku nasza firma świętuje swoje 20-lecie co na od ...
Kolorowe dodatki
Dodatki kolorystyczne dla systemu Kar-Bon pozwalają na z...
Szybciej się nie da
Dlaczego masz wybierać między wysokim połykiem lakierów HS i...

Najpopularniejsze

Lakier specjalny Kar-Bon 1K 2:1
Idealnie dobranySystem doboru koloru KAR-BON w –...
Wodorozcieńczalny lakier bazowy Aqua 2G 1K
Aqua 2G to milowy skok w rozwoju wodorozcieńczalnych systemów ...
Lakier bezbarwny CP 2016 2K VHS 4:1
Jest to produkt o bardzo wysokiej zawartości masy suchej, normy...

Kar-Bon

System doboru koloru 1K w wersji 2:1 to wynik kilku lat prac laboratorium badawczo firmy...

więcej

Spektrofotometr ADAM 5

Spektrofotometr ADAM 5

Najnowsza technologia w zasięgu Twojej ręki. Harmonia koloru stała się jeszcze łatwiejsza, dzięki urządzeniu Adam 5 marki Profix. Urządzenie jest przystosowane do zmierzenia parametrów koloru dowolnego samochodu. Otrzymany pomiar jest przesyłany do chmury lub programu recepturowego zainstalowanego na komputerze.

Proces ten zmierza do ekscytującego nowego świata "technologii automatyzacji procesów kolorystycznych", w którym to za pomocą spektrofotometru jesteśmy w stanie precyzyjnie określić parametry koloru.

Dobarwianie lakierów, natryski próbne po czym kolejne korekty receptur i natryski próbne zajmują bardzo dużo czasu i mogą być mało precyzyjne. Dzięki naszemu spektrofotometrowi ADAM 5 optymalizacja procesu jest znacząca i w dłuższej perspektywie potrafi zaoszczędzić czas i pieniądze. Wystarczy pomiar nawet na bardzo małych powierzchniach, ułatwiają to wskazówki wizualne i dźwiękowe przez co obsługa jest dziecinnie prosta.

Nasz sprzęt wyróżnia funkcja dobarwiania, dzięki niej posiadasz najnowsze zdobycze technologii w tym urządzeniu. Nasi programiście nie ustają w wysiłkach i ciągle ulepszają tę opcję, ponieważ dzięki niej jesteś na najwyższym poziomie zapewnienia optymalnego koloru. Dobarwianie w zaledwie dwóch krokach zaoszczędzi czas i materiał jaki zużywałeś do tej pory na dobarwienie odpowiednio koloru.

Aby usprawnić proces doboru koloru zastosowaliśmy możliwość gromadzenia danych w wielu punktach co usprawnia proces i pomaga rozwijać sieć klientów. Dziś naszym ADAM 5 nie tylko zapiszesz wyniki na komputerze za pomocą technologii przewodowej, ale co najważniejsze również bezprzewodowej. Kompatybilna aplikacja Cloud umożliwia śledzenie procesu pracy użytkownika z dostępem do programu recepturowego. System oparty na chmurze jest dostępny na każdym urządzeniu z przeglądarką internetową.