Artykuły

Przeczytasz w 3 minuty

Simplex na Światowych Targach Technologii Lakierniczych PaintExpo 2024 w Karlsruhe

Odkryj, jak Simplex prezentuje przyszłość technologii lakierniczych na PaintExpo 2024 w Karlsruhe. Zobacz nasze zaawansowane pigmenty i systemy kolorystyczne, które definiują standardy branży.

Simplex-do-pobrania
Przeczytasz w 7 minut

Simplex redefiniuje branżę lakierniczą, łącząc produkcję seryjną z jakością wylakierowania targowego. Dzięki innowacyjnym technologiom i procesom, firma umożliwia klientom osiągnięcie optymalnej efektywności i estetyki produktów...

Przeczytasz w 5 minut

Czy używanie tańszych produktów zawsze okazuje się korzystne dla naszego budżetu? Jak dobrać system lakierniczy i w jaki sposób liczyć koszty lakierowania? Odpowiadamy na wszelkie pytania.

Przeczytasz w 7 minut

Z pewnością osoby związane z lakiernictwem przemysłowym spotkały się z którymś z poniższych określeń: AIRMIX, AIRCOMBI, AIR ASSISTED, AIRCOAT czy osłona powietrza lub airless w osłonie powietrza.

Przeczytasz w 3 minuty

Każdy człowiek popełnia błędy, także najbardziej doświadczony lakiernik ma na swoim koncie kilka gaf. Dlatego przedstawiam kilka autentycznych historii, które mogą pomóc w uniknięciu wpadek.

Przeczytasz w 5 minut

Także w lakiernictwie przemysłowym norma to słowo dość często stosowane. Czym zatem są normy i czy w ogóle są nam potrzebne? Po co je wprowadzono?

Przeczytasz w 11 minut

Osoby związane z lakiernictwem przemysłowym z pewnością wiedzą, że istnieje powszechnie używany zwrot: „lakiery/podkłady antykorozyjne”. Jednak czy wszystkie z napisem „antykorozyjny” faktycznie takie są?

Zapisz się do naszego newslettera

Zyskaj przewagę, uzyskując dostęp do unikalnych informacji o naszych najnowszych produktach lakierniczych.